Статті

Який догляд потрібен за юною шкірою?

А яку шкіру вважати юною?
З дитинства - і поки вона не вимагає догляду. Так може бути і до 20, і навіть до 30, якщо, наприклад, жінка живе без стресу в ідеальних кліматичних умовах і харчується якісною їжею. Звісно, що умови наших реалій інші, тому як довго шкіра буде юною - дуже індивідуально.

Так ось, юній шкірі взагалі не потрібен ніякий додатковий догляд.
Матусі часто звертаються з питаннями: донці хочеться, яку масочку їй зробити? «Я проти того щоб наносити маленьким дівчаткам маски тому, що їхня шкіра ще дуже ніжна, клітини не сформовані. Втручання в природні процеси шкіри нанесенням засобів може тільки пошкодити її мікробом! Юна шкіра чудово регулює себе сама»

Є базові правила догляду:
  • Умивання
Часто достатньо простого вмивання водою. Пилові примішення, бруд з вулиці, заняття спортом - вмивання потрібне саме щоб очистити обличчя.
Іноді потрібні додаткові засобів для умивання, якщо сальні залози все почали активно працювати. Тоді ми підбираємо і використовуємо м’який засіб, який не буде шкодити шкірі.
  • Захист від уф-променів
Це необхідно навіть в юному віці, адже сонце не щадить ні молоду ні зрілу шкіру. Спеціальні креми - у допомогу!

Чи потребує шкіра посиленого догляду?
Бувають висипання і дуже рано - тут потрібен індивідуальний підхід. Як правило, така проблема вирішується, якщо звернути увагу на гігієну і харчування (дієта в плані солодкого і мучного).
Якщо є серйозні висипання або акне - потрібна діагностика і підбір засобів для лікування шкіри.

А взагалі, додаткових кремів, сироваток та інших засобів у юномі віці не потрібно використовувати взагалі.

Із дорослішанням потрібно спостерігати за процесам, які відбуваються в шкірі. Якщо є стреси - можна додати вітамінний крем, або вітаміни в раціон, щоб організм сам себе відрегулював. Іноді шкірі потрібне зволоження або підвищення рівня вологості приміщення, в якому дівчина часто знаходиться, що також гарно для шкіри.
Догляд за шкірою